Selgusid kõik Arutleva Kooli pilootaastal programmis osalevad koolid

2024/2025. õppeaastal osalevad Arutleva Kooli programmis Kirivere Kool, Kuressaare Nooruse Kool, Kindluse Kool, Väätsa Põhikool, Laulasmaa Kool, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Kullamaa Keskkool, Ruila Põhikool, Saaremaa Gümnaasium ja Paide Gümnaasium.

Programmijuht Markus Laanoja on sügise eel ootusärev ning ootab koostööd valituks osutunud koolidega. “Programmijuhina olen väga elevil, et programmi valitud koolidega algaval õppeaastal koos tegutsema hakata. Valimisprotsessi käigus saime kõigi koolidega lähemalt tutvuda ning pilootaastal osalevad eriilmelised koolid, mida ühendab siiski oluline tunnus – soov aidata kaasa koolinoorte argumenteerimisoskuse arengule. Just selle muutuse nimel saamegi järgmise aasta jooksul üheskoos vaeva näha, kujundades koolikeskkonda, mis seab arutlemise esiplaanile,” sõnas ta.